הקשר בין אימונים ליצירות הגדולות בהסטוריה

May 16, 2021

האימון הוא צורת ביטוי. של עצמנו ושל הגוף.

כשאנחנו מתאמנים, ומנסים תרגילים חדשים, אנחנו מרגילים את עצמנו לבטא את עצמנו. גם כשהתנוחה לא מושלמת, אנחנו עדיין מבצעים אותה ומראים אותה לעולם, מוציאים אותה לאור.

ככה נולדו היצירות הכי גדולות בהיסטוריה. עלו רעיונות מופלאים לכל מיני אנשים, והם החליטו להוציא אותם לאור. הם נכשלו פעם אחר פעם, לחברה סביבם לא היה חזון כמו שלהם, הרעיונות שלהם היו מעבר לזמן והבנה פשוטה. אבל הם המשיכו לבטא את עצמם,פעם אחר פעם, עד שמשהו נקלט, הם הפכו לסיפור הצלחה והשאר זה היסטוריה.

יש אין ספור דוגמאות לסיפורים כאלה, ואני חושב שהן מרתקות. סטיבן קינג, אחד הסופרים הגדולים בעולם, כאשר התחיל לכתוב, היה שולח חומרים שלו לירחונים כדי שיפרסמו אותם. הוא היה מקבל מכתב דחיה אחר מכתב דחיה. לא היה אכפת לו, הוא אמר שהוא לא עשה את זה כדי להצליח, אלא כי הוא היה חייב, זה מה שהוא רצה לעשות בחיים, לכתוב. הוא היה כותב תוך כדי 3 עבודות שונות, מתי שרק היה אפשר.

הוא אמר שכבר מרוב מכתבי דחייה שקיבל, המסמר שתלה אותם עליו, לא יכל להחזיק את המשקל יותר, אז הוא החליף לוו מתכת יותר מסיבי. עד שלאחר מספר שנים, אחד העורכים אהב מה שהוא כתב, העביר את זה הלאה לבית הוצאה לאור גדול וכך התחילה ההצלחה.

סטיבן שפילברג, אחד הבמאים המצליחים בעולם, לא התקבל לבית ספר לקולנוע כמה פעמים, אבל הוא המשיך ליצור.

כך גם האימונים משנים משהו אצלנו. כאשר אנחנו מנסים תרגילים פעם אחר פעם, לא משנה באמת אם הצלחנו או לא, אנחנו מתרגלים בעצם ביטוי עצמי. וביטוי עצמי נותן משמעות לחיים.

בואו לתרגל איתנו: אימונים משולבים CORE ויוגה:

https://chat.whatsapp.com/H1DRKbzeue6Bx5GFSvyL4G

או מדיטציה/מיינדפולנס:

https://chat.whatsapp.com/FSoxwrB8mPbFntOs6UxeAj

פרטי יצירת קשר

אריק גרינברג
050-736-9888
arikleongrinberg@gmail.com


    רוצים לשמוע עוד?

    הירשמו לניוזלייטר